Hakkımızda

Artuğ Tesbih yüzyıllardır süregelen Türk kültürünü yaşamak ve yaşatmak amacıyla 2019 senesinde kurulmuştur.

 

Bu coğrafyada ve şanlı bayrağımızın altında kurulmuş olan Türk devletlerinin sahiplendiği değerleri günümüzde biz de sahipleniyoruz. Yaşamasını ve toplumun her kesimine yayılmasını sağladığımız tesbih kültürü; sadece bir tesbihten ibaret değildir. Bu kültürün içerisinde;

 

-Dinin doğru yaşanması,

-Sabırlı olmak,

-Ahlak sahibi olmak,

-Sözünün eri olmak,

-Aile değerlerini bir sonraki nesle aktarılmasını sağlayan miras kültürü yer alır.

 

Yanımızda taşıdığımız tesbih tüm bu değerleri temsil etmektedir.

 

Tarihi Mezat Geleneği

Artuğ Tesbih Türklerin sahiplendiği erdemli değerleri yaşatıyor. Bu değerlerin yanında geleneklerimizi de bugün hala devam ettiriyoruz.

 

Geçmişimizin bir parçası olan mezat geleneğimiz ile Instagram takipçilerimizin hem bu geleneğin bir parçası olmasını sağlıyor hem de uygun fiyata kaliteli tesbihler almaları için fırsat yaratıyoruz.

 

Koleksiyonluk Tesbih Modelleri

 

Tesbihe değer verenler ve kültürünü yaşayanlar, tesbihin sadece elde tutmalık bir araç olmadığını bilirler. Tesbih çok daha fazla ve derin değerlerin temsilcisidir.

 

Bu neden Artuğ Tesbih olarak bizler, tesbih kültürünü yenilenen modern tasarımlarla harmanlayarak kaliteli modellerimizi tesbih sevdalılarına ulaştırıyoruz.

 

Çeşitli tesbih modelleri ile ürün kataloğumuzu olabildiğince genişleterek, tesbih koleksiyoncularına kalite ve seçenek sunuyoruz.

 

Tesbih sevdası bizlere babalarımızdan geçmiştir ve onların mirası olarak kalacaktır. Bizler de çocuklarımıza bu mirası aktaracak ve tesbih kültürünün yüzlerce yıl daha yaşamasını sağlayacağız.

Yükleniyor...